INFORMACJE OGÓLNE M1304

LOVOL M1304 komunalny

m1104

Ciągnik LOVOL M1304 o mocy 130 KM znajdzie szeroki zakres zastosowań w służbach komunalnych.

Traktor może zostać wyposażony m.in. w przedni TUZ i WOM, co zwiększa jego zakres przydatności.

Ciągnik z przednim TUZ-em i pługiem odśnieżnym wykorzystamy np. do zimowego utrzymania dróg.

Możemy go również agregować z zamiatarką w celu utrzymania porządku na drogach, placach i chodnikach.

Przedni TUZ i WOM umożliwi pracę z kosiarką bijakową przednią. Mamy wówczas możliwość tworzenia zestawu koszącego wyposażonego w przednią i tylną kosiarkę bijakową.

LOVOL-a M1304 możemy dodatkowo wyposażyć w przedni ładowacz czołowy.  Taki zestaw posłuży do załadunku nieczystości, rozładunku palet, wywozu śniegu i innych prac załadunkowych.

Traktor z uwagi na zastosowanie elektro-hydraulicznej skrzyni biegów powershuttle 45+15 możemy wykorzystywać w transporcie. Jest on przystosowany do pracy z przyczepą rolniczą o DMC 18 000 kg.

Duża masa własna ciągnika (5000 kg) w połączeniu z mocną i wydajną instalacją hydrauliczną o wydajności 130 litrów, z tylnym podnośnikiem TUZ sterowanym EHR-em gwarantuje efektywną pracę z kosiarką na ramieniu do wykaszania rowów i poboczy.

To wszystko sprawia, że ciągnik LOVOL M1304 może być dla Ciebie idealnym partnerem do codziennej pracy w Twojej firmie komunalnej.

Ciągnik posiada 24 miesięczną gwarancję, świadczoną przez nas jako wyłącznego Importera w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

LOVOL M1304 KOMUNALNY – SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Ze względu na stały proces modernizacji produktów, zastrzegamy sobie, że przedstawione w prezentacji dane techniczne mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Powyższa prezentacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

GALERIA

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać

Facebook
YouTube